יום ראשון, 2 ביוני 2013

עיצוב משרדים

המשרד הוא מקום העבודה של בעל העסק ושל עובדיו. חלק ניכר מזמנם מבלים העובדים והבעלים בעבודה במשרד. אין ספק שכל נושא עיצוב משרדים הוא חשוב מאוד לכל מה שקשור לנינוחות בעבודה, להנאה בעבודה ולאווירה טובה. כל הדברים שמובילים בסופו של דבר לתפוקת עבודה טובה של בעלי העסק ועובדיו. עיצוב משרדים צריך גם להיות פונקציונאלי ומתאים לאופי העסק. שימוש טוב ונכון בחללי המשרד. יכול להביא לחיסכון בשטחי משרד. דבר שיכול להוזיל בצורה ניכרת ואפילו דרמטית את כל העלויות הכרוכות באחזקת משרד.


עיצוב פנים המשרדים


עיצוב משרדים יפים, חייב לקחת בחשבון את אופי העסק, כמות העובדים בו. האם הוא עסק שבנוי לקבלת קהל ואורחים ,
או שהוא מיועד רק לעובדים. האם צריך לדאוג לחדרי ישיבות , למשל, או שלא נערכות בו ישיבות. ועוד גורמים מגורמים שונים. האם יש צורך לבנות חדרים סגורים או חללים גדולים עם מחיצות. או שניהם. כמות תאי השירותים במשרד. גודל המטבח או המטבחון ועוד פונקציות שקיימות במשרדים.


עיצוב משרדים יכלול גם את סוג הריהוט וצבעו. צבע הקירות סוג הנמכת התקרה אם צריך. איפה יותקנו המזגנים ואיזה סוג מזגנים. איך יראו משרדי ההנהלה ואיך יראו משרדי העובדים, ובאיזה אגף לקבוע אותם. איך למקם את חלל קבלת הקהל אם יש כזה. איך יראה לובי הכניסה. אלמנטים נוספים כמו וילונות, ריהוט ,שטיחים, סוגי תאורה ואחרים. אלמנטים קישוטיים כמו תמונות, עציצים, מראות ועוד. איזה סוג שילוט יקבע בכניסה למשרדים ואיך תראה הכניסה. דלת עץ או זכוכית או אחרת. עיצוב משרדים לוקח בחשבון את כל מכלול הדברים הללו . והכול צריך גם להיות פונקציונאלי וגם נאה לעין.

מעצבי פנים


עיצוב פנים של משרדים מתוכנן ומבוצע על ידי מעצבי פנים. מעצבי פנים רבים מעצבים בין היתר עיצוב בתים, עיצוב משרדים, עיצוב עסקים ועוד. אבל מתוכם יש כאלה שמתמחים בכל התחום של עיצוב משרדים. ואליהם כדאי לגשת על מנת לקבל הצעת מחיר. צריך כמובן לבדוק את המוניטין ,הניסיון והידע שלהם. ולשקלל את כל הנתונים האלו לתוך השאלה החשובה של המחיר. לאחר בדיקת כל הנתונים האלו יש לבחור את מעצב הפנים שיבצע עבודת עיצוב משרדים עבור הלקוח.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה