יום שני, 5 באוגוסט 2013

כיצד תריסים חשמליים משפיעים על מראה הבית?

תריסים חשמליים נחשבים לסמל סטטוס, ולכן התקנת תריסים חשמליים בבית משדרגת את מראה הבית והופכת אותו למקום שנעים להיות בו. כיום רבים בוחרים לרכוש תריסים חשמליים ולשדרג את מראה הבית. ניתן למצוא תריסים חשמליים המיוצרים מאלומיניום, מה שיוצר מוצר בעל מראה יוקרתי.

מדוע אנשים בוחרים להתקין תריסים חשמליים?


תתפלאו אבל אנשים לא רק בוחרים להתקין תריסים חשמליים לא רק בשל הנוחות, אלא גם בשל האיכות והעיצוב. בעקבות תחום עיצוב פנים רבים מביאים בחשבון מספר פרמטרים בעת בחירת תריסים חשמליים:

  • איכות: תריסים חשמליים עשויים מאלומיניום הנחשב למתכת חזקה במיוחד שאינה נשברת בקלות ושומרת על יציבות לאורך זמן רב. כמו כן, חסינה מפני פגעי מזג האוויר. בנוסף הגמישות מאפשרת להרכיב את האלומיניום בצורות שונות.
  • עיצוב: אם בעבר אנשים לא נתנו את הדעת בקשר לעיצוב התריסים, הרי כיום בעקבות התפתחות תחום עיצוב פנים ניתן לראות כיום שלל עיצובים. כיום ניתן לרכוש תריסים חשמליים במגוון עיצובים מודרניים כדי שיהיה ניתן להתאים אותם לשאר האזורים בבית.


 שילוב התריסים בדירה


למעשה, התקנת תריסים חשמליים הופכת את הבית לבית חכם כלומר, בית הוא אין צורך לגעת במוצרים השונים אלא רק ללחוץ על כפתור והמוצרים נגלים לעין. יתרונם המרכזי של תריסים חשמליים הם קלות ההפעלה שלהם והאסתטיקה כלומר, אין עוד צורך להפעיל את התריסים באמצעות מנגנון הרצועה שאינו נחשב ליפה במיוחד. בנוסף, לתריסים מסוג זה יש מנגנון עמיד במיוחד המסוגל לפעול לאורך זמן רב.

למרות מחירם הגבוהה, היתרונות הרבים שלהם מפצים על כך. הקפדה על נושא העיצוב בבית מחייבת גם התקנה מקצועית בהתאם להעדפה אישית. התקנת תריסים חשמליים בדירה יכולה להוסיף הרבה יותר לבית רק מאשר משב רוח רענן ביום חם. תריסים חשמליים מאפשרים לראות את מה שנעשה מחוץ לבית. חלק מהאנשים מעדיפים תריס חשמלי כדי לראות את הטבע אחרים מעדיפים תריס חשמלי כדי לראות את השכנים. כך או כך, התקנת תריסים חשמליים יכולה להשפיע על מראה הבית ולשדרגו.

קטלוג תריסים חשמליים ניתן למצוא באתר של KS אלומיניום - לחצו על התמונה ועברו לקטלוג


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה